Daha fazla kullanılabilir alan – ödün vermeden

Kompakt boyutu sayesinde size farklı amaçlar için kullanabileceğiniz bol miktarda ekstra alan bırakır ve yüksek etkili İnverter Scroll Kompresör ve Hibrid ısı eşanjörü sayesinde performanstan ödün vermez.

Gelişmiş performans ve enerji verimliliği

Gelişmiş teknolojisi performansı ciddi derecede artırır ve enerji tüketimini azaltır. Yüksek etkili İnverter Scroll Kompresör, inovatif Hibrid ısı eşanjörü ve büyük kapasiteli difüzöre sahiptir.

Soğuk koşullarda artırılmış güvenilirlik

Gelişmiş soğutucu kontrol istemi kompresörün – her şey donsa bile – güvenilir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar. Flash enjeksiyon teknolojisi -25 °C’de ısıtma performansında büyük bir iyileştirme sağlar.

Dünyada İlk ve Tek 30 HP Tek Modülde! 

Düşük Maliyet, Geniş Kapasite

Tek modülde dış ünite ile 8HP’den 30HP’ye kadar geniş kapasite aralığı elde edebilirsiniz. Böylece kurulum maliyetlerini düşürebilir ve boş alanları artırabilirsiniz.

Daha fazla kullanım alanı

Gelişmiş Samsung teknolojisi ile sağlanacak alan tasarrufu, karlılığı ve kazancı en üst düzeye çıkarmak açısından çok önemlidir. Yüksek verimli Inverter Scroll Kompresörü ve Hibrit Eşanjörü ile en yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesini sağlayan Samsung DVM S, dış ortam alanlarının daha verimli biçimde kullanımına olanak tanır.

DVM S Isı Geri Kazanımı (HR)

Dönüşümlü defrost ile kesintisiz ısıtma

DVM S HR (Isı Geri Kazanımı) modeli, sürekli sıcaklık ve konfor için yenilikçi dönüşümlü defrost mantığını kullanarak sürekli ısıtma performansı sunar. Ayrıca eşzamanlı soğutma ve ısıtma sayesinde bağımsız çalışma sağlar. Isıtma modu daha uzun süre çalıştığı için kullanıcılar daha keyif veren, sıcak bir ortama sahip olur.

Eş zamanlı soğutma ve ısıtma

Tek bir dış ünite tüm iç üniteleri soğutma ve ısıtma modunda çalıştırabilir. Ayrıca bu üniteler gerektiğinde soğutma ve ısıtma modunda eşzamanlı çalışarak daha fazla kullanım özgürlüğü sağlar.

%32 Daha Küçük Mod Değiştirme Ünitesi (MCU) ile Hassas kontrol

DVM S HR, boyutları rakiplerin ürünlerinin boyutlarından %32 daha küçük olan bir Mod Değiştirme Ünitesi (MCU) kiti kullanır. MCU’nun dahili açma/kapatma valfi, elektronik genleşme valfi (EEV) hassas kontrol özelliği sunar. Geliştirilmiş performans ve azaltılmış ses, daha keyif verici bir ortam oluşturur.

Kullanım Klavuzu